Πρότυπο Εκτροφείο και Ξενοδοχείο Σκύλων με Κρατική Άδεια Λειτουργίας!!!
Στη πανσιόν Lazaros kennel έχουμε εμπειρία στην εκτροφή, φύλαξη και αναπαραγωγή σκύλων αφού λειτουργούμε από το 1980.
Στον καταπράσινο χώρο 7,5 στρεμμάτων που διαθέτουμε, καταβάλουμε την μέγιστη φροντίδα για την διαφύλαξη της υγείας τους με καθημερινό κτηνιατρικό έλεγχο από έμπειρους και υπεύθυνους κτηνιάτρους. Εδώ τα σκυλιά καθαρίζονται, βουρτσίζονται και απολαμβάνουν τον καθημερινό τους περίπατο. Ανάλογα με τον χαρακτήρα και την συμπεριφορά του σκύλου, υπάρχει χώρος κατάλληλος ώστε να νιώθει το σκυλί αλλά και εσείς την απαιτούμενη ασφάλεια... Η πανσιόν μας διαθέτει άνετους και καθαρούς χώρους (εσωτερικούς αλλά και εξωτερικούς), αυστηρά προσωπικούς για κάθε σκύλο ξεχωριστά, με προδιαγραφές Ευρωπαϊκής Ένωσης και κρατική άδεια λειτουργίας.
Οι κύριες ράτσες εκτροφής μας είναι:
- Γερμανικός Ποιμενικός (German Shepherd Dog)
- Τζακ Ράσελ Τεριέ (Jack Rusell Terrier)
- Πομεράνιαν (Pomeranian)
- Σπιτς (German Spitz)
- Γιόρκσαϊρ Τεριέ (Yorkshire Terrier)
Εμπιστευτείτε σε εμάς τους πιστούς σας "φίλους" και εμείς θα κάνουμε τα πάντα για να έχουν μία ευχάριστη και ασφαλή διαμονή, σε πολύ προσιτές τιμές...! Όσο αυτά βρίσκονται στους χώρους μας, δεν έχετε λόγους για να ανησυχείτε.
|
|
Βαθμολογία Επιχείρησης απο τους χρήστες: |
Τηλ. Επικοινωνίας:
- 210 2222642
- 210 2222619
FAX:
- 210 2222688
email:
- [email protected]
Page generation time: 0.055942 sec , Browser Display time: |