Είμαστε οι μοναδικό στον Ελλαδικό χώρο, οι οποίοι χρησιμοποιούμε υλικά μόνο φιλικά προς το περιβάλλον στοχεύοντας στην εξοικονόμηση ενέργειας και στην ανάπτυξη συνθηκών ανθρώπινης και ποιοτικής διαβίωσης, ειδικά στις πόλεις. Με πρωτοποριακό τρόπο εφαρμόζουμε μοναδικά προϊόντα, τα οποία λίγοι κατέχουν στον Ελλαδικό χώρο. Εμείς μπορούμε να τα έχουμε και να τα παρέχουμε στην αγορά.
Η εταιρεία μας διαγράφει μια μακροχρόνια πορεία στο χώρο της μόνωσης, με εξειδικευμένες λύσεις & προηγμένες τεχνικές εφαρμογές. Ο σύγχρονος εξοπλισμός & το άρτια καταρτισμένο συνεργείο που διαθέτουμε, σε συνδυασμό με τα άριστης ποιότητας υλικά που χρησιμοποιούμε, εγγυώνται άριστο αποτέλεσμα με συνέπεια & λογικό κόστος.
Η εταιρία μας δραστηριοποιείται σε επισκευές και ανακατασκευές τοιχίων, αναπαλαιώσεις κατοικιών, ξενοδοχείων, καταστημάτων, πολυκατοικιών, εξοχικών κατοικιών και ότι άλλο εσείς χρειάζεστε. Σκοπός μας είναι η σωστή εξυπηρέτηση των πελατών μας, τα έργα μας να ανταποκρίνονται στις προσδοκίες σας και οι γρήγοροι σε χρόνοι σε συνδιασμό με την καλύτερη ποιότητα δουλειάς.
Η Εταιρεία «Χώρος ΣΜ» συγκροτήθηκε το Νοέμβριο του 1993 και λειτουργεί συνεχώς επεκτεινόμενη.
Το 1996 μεταφέρθηκε σε νέα, μεγαλύτερα γραφεία για την στέγαση των διευρυμένων δραστηριοτήτων της.
Πλέον διευρύνθηκαν οι δραστηριότητες της εταιρείας, η νομική μορφή αναβαθμίστηκε σε Ανώνυμη Εταιρεία & καταλαμβάνει δύο ορόφους στο κέντρο της Αθήνας.
Η επιχείρηση μας μπορεί να σας καλύψει σε όλους τους κλάδους της ιδιωτικής Ασφάλισης, καθώς και στους πιό εξειδικευμένους τομείς Ασφαλίσεων, συνεργασίες με τράπεζες για μεταφορές ? εκδόσεις δανείων, ενημέρωση - τακτοποίηση οφειλών και χρηματοοικονομικές συναλλαγές και διευθετήσεις κάθε είδους!
Η τεχνική εταιρία κατσκευών με την ονομασία ΛΙΘΟΣ ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΙΚΗ ιδιοκτησία του Αναστασίου Καργιώτη ικανοποιείκ τις απαιτήσεις της σύγχρονης δόμισης. Αναλαμβάνει ανακαινίσεις κατοικιών, καταστημάτων, κτηρίων, αποαπιράτωση ανολοκλήρωτων κατασκευών, αναπαλα
Αναλαμβάνουμε την εκπόνηση Μελετών Περιβαλλοντικών Επιπτώσεων, εφαρμόζουμε Γεωθερμικά συστήματα σε εγκαταστάσεις και αναλαμβάνουμε Φ/Β σταθμούς έως 150kW.
Η ΣΚΑΛΟΤΕΧΝΙΚΗ με πείρα 25 ετών, δραστηριοποιείται σε διυλιστήρια, Ναυπηγία, Βιομηχανικούς Χώρους και οικοδομές γνωρίζοντας της απαιτήσεις και της δυσκολίες του χώρου τοποθετούμε σκαλωσιές με κύριο μέλημα μας την ασφάλεια της κατασκευής από άρτια εξειδικευμένο προσωπικό υπεύθυνα και προπάντων οικονομικά.